Grass Cubes

Pasza uzupełniająca przeznaczona dla wszystkich koni i kuców🐴. Grass Cubes to idealne uzupełnienie diety w postaci sześciennych kostek, które można podawać wyłącznie po namoczeniu wodą. Do stosowania jako dodatek lub zamiennik paszy treściwej oraz odpowiednia jako pasza podstawowa. Składa się z wyselekcjonowanej, zmielonej, a następnie sprasowanej mieszanki traw i lucerny 🌾, które nie zawierają żadnych dodatków.

Wysokiej jakości sprasowana mieszanka traw i lucerny
Wspomaga trawienie i dba o układ pokarmowy zalecana dla koni wrzodowych
Zalecana dla koni starszych mających problem z pobieraniem pokarmu
Idealne uzupełnienie diety dla koni sportowych mających duże zapotrzebowanie na białko i włókno
Grass Cubes to idealne uzupełnienie diety do stosowania jako dodatek do paszy treściwej.
Pasza uzupełniająca przeznaczona dla wszystkich koni i kuców🐴. Grass Cubes to idealne uzupełnienie diety w postaci sześciennych kostek, które można podawać wyłącznie wyłącznie na mokro po zalaniu woda tak, aby trawy w pełni się rozmoczyły. Do stosowania jako dodatek lub zamiennik paszy treściwej oraz odpowiednia jako pasza podstawowa. Składa się z wyselekcjonowanej, zmielonej, a następnie sprasowanej mieszanki traw i lucerny🌾, które nie zawierają żadnych dodatków.

🌱🌱🌱

Polecana dla koni karmionych sianem złej jakości w celu uzupełnienia dziennej dawki włókna. Wysoka zawartość celulozy, białka z dużą zawartością lizyny i wapnia pomaga w utrzymaniu zdrowej flory jelitowej, zapewniając optymalne odżywianie koni sportowych. Pasza, dzięki niskiej zawartości cukru i skrobi stanowi naturalne źródło wolno uwalnianej energii oraz nie powoduje nadpobudliwości. Łatwe przechowywanie i skompresowana forma sprawia, że sprawdzi się również jako doskonała pasza podczas transportu oraz na zawodach.

🌱🌱🌱

Podawana jako dodatek spowalnia spożywanie paszy treściwej i wspomaga procesy trawienne, dlatego sprawdzi się w żywieniu koni wrzodowych, mających problemy z układem pokarmowym oraz zbyt szybko pobierających pasze.

🌱🌱🌱

Odpylona pasza jest szczególnie korzystna w przypadku koni cierpiących na schorzenia alergiczne oraz u zwierząt z delikatnym przewodem pokarmowym, ponieważ charakteryzuje się brakiem zanieczyszczeń i kurzu. Zalecana w żywieniu koni starszych, mających problemy z uzębieniem, utrzymaniem stałej masy ciała, gdyż po namoczeniu staje się łatwa do przeżuwania i chętnie przyswajana przez zwierzęta. Dla koni otrzymujących leki bądź suplementy w proszku jest idealną metodą podawania na mokro.
wysoka zawartość celulozy
bogate w białko z dużą zawartością lizyny
niski poziom skrobi
wysoka zawartość wapnia
Pasze można podawać wyłącznie na mokro po zalaniu letnia woda tak, aby trawy w pełni się rozmoczyły w około 20 min.
mieszanka traw (Phleum pratense, Lolium italicum, Lolium perenne, Poa pratensis, Dactylis glomerata, Bromus inermis, Bromus catharticus) i lucerny (Medicago sativa). Kraj pochodzenia Włochy.

Energia metaboliczna
2,1 MJ
Białko surowe
14,64%
Włókna surowe
32%
Popiołu surowy
12,55%
Tłuszcz surowy
2,50%

400kg 500kg 600kg na 100kg masy ciała
Lekka praca – z paszą treściwą 800 g 1000 g 1200 g 200 g
Lekka praca – zamiast siana 3200 g 4000 g 4800 g 800 g
Średnia praca – z paszą treściwą 1200 g 1500 g 1800 g 300 g
Średnia praca – zamiast siana 4000 g 5000 g 6000 g 1000
Ciężka praca – z paszą treściwą  1600 g 2000 g 2400 g 400 g
Ciężka praca – zamiast siana 4800 g 6000 g 7200 g 1200 g
Podane wartości dawki są ilością paszy ważona na sucho. Podzielone na minimum 3 posiłki Należy zapewnić koniu stały dostęp do czystej, pitnej wody.

Opinie

0 opinii