Przedstawiamy wam nową markę pasz na polskim rynku!

… a co najważniejsze polskich pasz!

Jako osoby związane z jeździectwem od dziecka wiemy, jak istotne jest odpowiednie żywienie koni tak, aby mogły wspólnie z wami ciągle się rozwijać i osiągać wyznaczone cele. Wraz ze specjalistami podjęliśmy wyzwanie opracowania receptur. Łącząc wiedzę i doświadczenia tak, aby składy naszych pasz były zarówno zdrowe, dobrze zbilansowane, jak i dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Każda nasza receptura została przygotowana z myślą o koniach i dla koni. Szeroka gama pasz podstawowych, dodatków, sieczek oraz meszy pozwalają na optymalne dopasowanie rodzaju paszy do potrzeb waszych koni, a oferowane przez nas pakiety pozwalają na dobranie kilku rodzajów pasz tak, aby wasze konie czuły się, jak najlepiej. Jako pierwsze w Polsce przygotowałyśmy dla waszych koni drewniane gryzaki dla koni. Wyselekcjonowane drewno, oblane polewą oraz posypka przygotowana z najlepszej jakości suszonych kwiatów, liści, ziół zapewni twojemu koni zajęcie w boksie i wspomoże jego organizm.

agata_sasiad_086-scaled.jpg

Zespół

Agata Lach

Współwłaściciel

Od wielu lat pała miłością do koni, zakochana w skokach wraz ze swoimi końmi w karierze startowała w zawodach do CC klasy. Aktualnie właścicielka koni The Neigbour, Prince Noir, Tavados i 2 kucyków o imionach Henio i Cookie.

Maja Piotrowska

Współwłaściciel

Zawodniczka posiadająca II klasę sportową w skokach przez przeszkody. Aktualnie mama siwego Incolando VL z którym razem czerpią radość z jeździectwa. Studentka Budownictwa na Politechnice Warszawskiej równocześnie remontuje mieszkania w kamienicach.

Anna Porożyńska

Dietetyk

Pasjonatka koni od najmłodszych lat oraz czynna trenerka jazdy konnej, która zaraziła swoją pasją do jeździectwa już wiele osób, jednocześnie pracownica laboratorium weterynaryjnego. Z wykształcenia inżynier zootechniki z zamiłowaniem do żywienia zwierząt, a szczególnie koni.