Kwiaty Sunray by Julia sj horses

🌱Naturalna posypka kwiatowa jako dodatek do paszy dla twojego konia. Smaki łąki w każdym posiłku

Idealny dodatek do meszu
Skład skomponowany przez Julia sj Horses
Działa relaksująco
Oczyszcza organizm z toksyn
Najwyższej jakości naturalne płatki kwiatów <3

30,00  z VAT

Kwiaty SUNRAY by Julia sj Horses

Dzięki posypce z kwiatów jaśminu oraz róży mieszanka działa relaksująco oraz oczyszcza organizm z toksyn, a zioła w niej zawarte wspierają trawienie. Natomiast ziarno słonecznika dostarcza dużo zdrowych kwasów tłuszczowych.

Kwiatowy dodatek do paszy 🌳

Konie w naturze spożywają kwiaty przebywając większość czasu na otwartym , dużym terenie. Zmieniając ich tryb życia na ten w którym większość czasu spędzają w boksie dostęp do nich jest znacznie ograniczony lub w całości niedostępny.  Płatki kwiatów są uwielbiane przez konie a ich wspaniałe właściwości mogą zdziałać wiele dobrego dlatego też powstały wyjątkowe mieszanki kwiatowe które można dodawać do posiłków.

🪵Jak podawać i dawkować ?

Kwiaty można dodawać do dowolnego posiłku złożonego z samego owsa, musli lub granulatu. Również do mashu.  Polecamy zalewanie wrzątkiem tak aby z kwiatów powstał napar, który po ostudzenia nalery dodać do diety. 

🏅Dlaczego warto wybrać nasze kwiaty?

Jakość jest u nas priorytetem i na każdym etapie produkcji przywiązujemy ogromną wagę do najmniejszych szczegółów. Wszystkie kwiaty są przeznaczone do spożycia dla ludzi. Ich wspaniały zapach oraz smak zaciekawi nawet najbardziej wybredne konie. Płatki naturalnie posiadają takie intensywne kolory a zapach posiłku na długi czas będzie się roznosił po stajni.
Puszka zawiera 80 g kwiatów
Dosypać po posiłku lub zalać wrzątkiem i po ostudzeniu dodać paszy
pąki jaśminu, liść mięty pieprzowej, róża, rumianek ziele, ziarno słonecznika

Włókno surowe
24,59%

400kg 500kg 600kg na 100kg masy ciała
15g na dzień

Opinie

0 opinii