Coconut

🌱Naturalna zabawka do powieszenia w boksie. Zwalcza nudę i równocześnie smakuje koniom. Kora pieńka i kwiatowa posypka dostarczają zdrowe składniki odżywcze. W skrócie - Pyszne i zdrowe😋

Naturalna zabawka
Polecany dla koni nerwowych
Działanie uspokajające
Poprawia wygląd sierści i kopyt
Zabija nudę w boksie
Zabawka która na długo zapewni zajęcie dla twojego konia

NATURALNA ZABAWKA DLA KONI 🌳

❗️Nuda u koni powoduje, że wymyślają sobie różne zajęcia takie jak kopanie w drzwi, chodzenie w kółko czy tkanie. Każde takie zachowanie może prowadzić w przyszłości do problemów zdrowotnych. Ważne, aby właściciel był świadomy, ile czasu jego koń spędza w boksie oraz żeby znał kreatywne sposoby na zajęcie mu czasu.

Pieniek stanowi świetne zajęcie dla koni nerwowych i tych mających tendencję do nabywania narowów. Szczególnie polecany dla koni spędzających dużo czasu w boksie. Stanowi bezpieczne zajęcie przez długi czas.

Twój koń będzie świetnie się bawił, powoli obgryzając korę z kijka.

🪵Do wyboru pieniek z wierzby lub brzozowy

-Kora brzozy ma działanie wspomagające prace nerek oraz detoksykację organizmu. Pozwala na efektywne oczyszczenie z toksyn oraz wspiera właściwą homeostazę, czyli dba o prawidłowy poziom płynów w organizmie. -Kora wierzby posiada duże ilości kwasu salicylowego, który ma działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, przeciwbólowe, a także przeciwreumatyczne. Pieniek należy wymienić, gdy koń obgryzie całą korę lub po prostu straci zainteresowanie (niektóre konie lubią też przez chwilę obgryzać samo drewno).

🥥Dlaczego pieniek z kokosową posypką?

Posypka z płatków kokosa dzięki zawartości w oleje poprawia wygląd sierści, kopyt oraz dostarcza łatwo przyswajalnych wartości odżywczych. Owoc kokosu w swym miąższu zawiera błonnik, potas, magnez i fosfor, a także w kwas foliowy. Znajdziemy także cenne witaminy: witamina C, tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina B6, kwas foliowy, witamina E oraz witamina K. Nasza posypka jest także dobrym źródłem błonnika.

🏅Dlaczego warto wybrać nasze pieńki?

Jakoś jest u nas priorytetem i na każdym etapie produkcji przywiązujemy ogromną wagę do najmniejszych szczegółów. Odpowiednio wyselekcjonowane gałęzie są na początku dzielone na kawałki posiadające nieuszkodzoną korę, następnie starannie suszone i szlifowane. Dlatego też nasze pieńki są w pełni bezpieczną zabawką. Ostre krawędzie są wyszlifowane, a sznurek dołączony w zestawie jest wyprodukowany z grubej ekologicznej juty. Wymiary poszczególnych pieńków mogą się między sobą nieznacznie różnić, ale każdy mieści się w wymiarach 6-10 cm średnicy oraz 30 cm długości.
Powiesić w boksie i zapewnić stały dostęp do wody.
drewno brzozowe, woda, izomalt, kokos

Pieniek brzozowy
włókno surowe
96,67% na 100 g
Miąższ kokosowy
włókno surowe
52,33% na 100 g
Białko ogólne
6,33% na 100 g
Tłuszcz surowy
60,36% na 100 g
Skrobia
0,5% na 100 g

400kg 500kg 600kg na 100kg masy ciała
Zalecane jest podawanie maksymalnie jeden gryzak jednocześnie

Opinie

0 opinii

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Coconut”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *