Pieniek brzozowy

🌱Naturalna zabawka do powieszenia w boksie. Zwalcza nudę i równocześnie smakuje koniom. Kora pieńka dostarcza zdrowe składniki odżywcze. W skrócie - Pyszne i zdrowe😋Wspomaga pracę nerek
Detoksykacja organizmu
Zwalcza nudę w boksie
Zabawka, która na długo zapewni zajęcie dla twojego konia.

50,00  z VAT

19 w magazynie

002

Naturalna zabawka dla koni 🌳

Nuda u koni powoduje, że wymyślają sobie różne zajęcia takie jak kopanie w drzwi, chodzenie w kółko czy tkanie. Każde takie zachowanie może prowadzić w przyszłości do problemów zdrowotnych. Ważne, aby właściciel był świadomy, ile czasu jego koń spędza w boksie oraz żeby znał kreatywne sposoby na zajęcie mu czasu.

Pieniek stanowi świetne zajęcie dla koni nerwowych i tych mających tendencję do nabywania narowów. Szczególnie polecany dla koni spędzających dużo czasu w boksie. Stanowi bezpieczne zajęcie przez długi czas.

Twój koń będzie świetnie się bawił, powoli obgryzając korę z kijka.  Kora wierzby posiada duże ilości kwasu salicylowego, który ma działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, przeciwbólowe, a także przeciwreumatyczne. Pieniek należy wymienić, gdy koń obgryzie całą korę lub po prostu straci zainteresowanie (niektóre konie lubią też przez chwilę obgryzać samo drewno).

🏅Dlaczego warto wybrać nasze pieńki?

Jakość jest u nas priorytetem i na każdym etapie produkcji przywiązujemy ogromną wagę do najmniejszych szczegółów. Odpowiednio wyselekcjonowane gałęzie są na początku dzielone na kawałki posiadające nieuszkodzoną korę, następnie starannie suszone i szlifowane. Dlatego też nasze pieńki są w pełni bezpieczną zabawką. Ostre krawędzie są wyszlifowane, a sznurek dołączony w zestawie jest wyprodukowany z grubej ekologicznej juty. Wymiary poszczególnych pieńków mogą się między sobą nieznacznie różnić, ale każdy mieści się w wymiarach 6-10 cm średnicy i 30 cm długości.
Powiesić w boksie i zapewnić stały dostęp do wody.
Pieniek brzozowy

włókno surowe
96,67 % na 100 g

400kg 500kg 600kg na 100kg masy ciała
Zalecane jest podawanie maksymalnie jeden gryzak jednocześnie

Opinie

0 opinii

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pieniek brzozowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *