Sunray by Julia sj horses

🌱Naturalna zabawka do powieszenia w boksie. Zwalcza nudę i równocześnie smakuje koniom. Kora pieńka i kwiatowa posypka dostarczają zdrowe składniki odżywcze. W skrócie – Pyszne i zdrowe😋

Skład skomponowany przez Julia sj Horses
działa relaksująco
oczyszcza organizm z toksyn
Zabawka która na długo zapewni zajęcie dla twojego konia

75,00  z VAT

Gryzak SUNRAY by Julia sj Horses

Dzięki posypce z kwiatów jaśminu oraz róży gryzak działa relaksująco oraz oczyszcza organizm z toksyn, a zioła w niej zawarte wspierają trawienie. Natomiast ziarno słonecznika dostarcza dużo zdrowych kwasów tłuszczowych.

Naturalna zabawka dla koni 🌳

❗️Nuda u koni powoduje, że wymyślają sobie różne zajęcia takie jak kopanie w drzwi, chodzenie w kółko czy tkanie. Każde takie zachowanie może prowadzić w przyszłości do problemów zdrowotnych. Ważne, aby właściciel był świadomy ile czasu jego koń spędza w boksie oraz żeby znał kreatywne sposoby na zajęcie mu czasu.

Pieniek stanowi świetne zajęcie dla koni nerwowych i tych mających tendencję do nabywania narowów. Szczególnie polecany dla koni spędzających dużo czasu w boksie. Stanowi bezpieczne zajęcie przez długi czas. 

Twój koń będzie świetnie się bawił powoli obgryzając korę z kijka. Wieszając go na kracie między boksami zajęcie mają obydwa konie.

🪵 Pieniek z brzozowy

-Kora brzozy ma działanie wspomagające prace nerek oraz detoksykację organizmu. Pozwala na efektywne oczyszczenie z toksyn oraz wspiera właściwą homeostazę, czyli dba o prawidłowy poziom płynów w organizmie Pieniek należy wymienić, gdy koń obgryzie całą korę lub po prostu straci zainteresowanie (niektóre konie lubią też przez chwilę obgryzać samo drewno)
Powiesić w boksie i zapewnić stały dostęp do wody.
drewno brzozowe, izomalt, pąki jaśminu, liść mięty pieprzowej, róża, rumianek ziele, ziarno słonecznika

włókno surowe
96,67%

400kg 500kg 600kg na 100kg masy ciała
Zalecane jest podawanie maksymalnie jeden gryzak jednocześnie

Opinie

0 opinii